Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Chcesz prowadzić firmę odpowiedzialną społecznie? Zarezerwuj czas i przyjdź na Forum Inicjowania Rozwoju

Chcesz prowadzić firmę odpowiedzialną społecznie? Zarezerwuj czas i przyjdź na Forum Inicjowania Rozwoju

Nowoczesne biuro

Podczas spotkania 25 października 2018 r. będzie okazja, by rozmawiać o odpowiedzialności, zaangażowaniu społecznym i partnerstwie międzysektorowym. To już 7.edycja spotkań dla przedsiębiorców, organizacji pozarządowych i samorządowców.

 

Wstęp na konferencję jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rezerwacja.

 

Przedsiębiorstwa dla lokalnych społeczności

Forum Inicjowania Rozwoju jest największym na Pomorzu spotkaniem przedstawicieli organizacji pozarządowych, biznesu i samorządu, które dotyczy społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju. W tym roku odbywa się pod hasłem „Wizja i wrażliwość”. Specjaliści opowiedzą, czym jest odpowiedzialny biznes, jak stosować jego zasady w praktyce i angażować się w działania społeczności lokalnej. Gośćmi specjalnymi będą Andrzej Blikle oraz Paula Rettinger, którzy będą rozmawiać o zarządzaniu godnościowym, różnorodności i odpowiedzialności.

Ważną częścią konferencji są warsztaty. W tym roku do wyboru będą cztery tematy, m.in. wdrażania wolontariatu pracowniczego w firmie i współpracy międzysektorowej w praktyce.

Więcej informacji i zgłoszenia na stronie Fundacji Inicjowania Rozwoju UP Fundation.

 

7. Forum Inicjowania Rozwoju

  • 25 października 2018 r., godz. 8.30-16.30
  • Centrum Hewelianum
  • ul. Gradowa 6
  • Gdańsk
  • wstęp wolny

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.