Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Biznes nad Morzem Czarnym? Jedź z Pomorskim Brokerem Eksportowym na targi w Odessie i nawiąż biznesowe kontakty

Biznes nad Morzem Czarnym? Jedź z Pomorskim Brokerem Eksportowym na targi w Odessie i nawiąż biznesowe kontakty

Morski Port Odessa

Port w Odessie jest czarnomorską bramą na Ukrainę. A międzynarodowe targi Trans Expo to ważne wydarzenie branży morskiej i stoczniowej. Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza firmy z Pomorza do wspólnego wyjazdu na targi. Zgłoszenia do 2 sierpnia 2019 r.

 

Targi Trans Expo Odessa 2019, czyli Międzynarodowe Forum Transportu Morza Czarnego odbędą się od 17 do 20 września.

 

Dofinansowanie uczestnictwa

Oferta wyjazdu skierowana jest do firm z branży logistycznej i transportowej, morskiej, stoczniowej. Uczestniczyć mogą również firmy już eksportujące bądź zainteresowane sprzedażą swoich produktów na rynek ukraiński. Podczas targów Trans Expo firmy będą miały okazje do zaprezentowania się potencjalnym partnerom. Będzie również możliwość spotkań B2B. Zapewniona będzie obecność tłumacza. Dofinansowanie obejmuje również zakwaterowanie w hotelu oraz przelot. Maksymalne dofinansowanie to nawet 85 proc. kosztów.

 

Tak działa broker

Z oferty przygotowanej w ramach Pomorskiego Brokera Gospodarczego skorzystało już ponad tysiąc pomorskich firm. Zorganizowane zostały trzy misje gospodarcze. Przedsiębiorcy uczestniczyli również w kilkadziesiąt wydarzeniach gospodarczych oraz międzynarodowych imprezach targowych.

Szczegółowe informacje oraz dokumenty i formularz zgłoszeniowy na stronie Pomorskiego Brokera Eksportowego.

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.