Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Biegiem z mapą przez lasy Kiełpina Górnego. Kolejny dzielnicowy Harpuś już w niedzielę

Biegiem z mapą przez lasy Kiełpina Górnego. Kolejny dzielnicowy Harpuś już w niedzielę

Fot. facebook.com/dinoharpus

Dzielnicowa Impreza na Orientację to nie tylko świetna zabawa, ale również okazja do zdrowej aktywności na świeżym powietrzu. Harpuś w gdańskim Kiełpinie Górnym w niedzielę, 3 lutego 2019 r.

 

DInO Kiełpino Górne to druga w 2019 roku edycja Dzielnicowej Imprezy na Orientację Harpuś. Kolejne odbędą się między innymi na Stogach, w Gaju Gutenberga i na Niedźwiedniku.

 

Szukaj punktów w lesie

Startujący w Harpusiu zawodnicy mają do wyboru cztery trasy. Różnią się one nie tylko długością, ale i poziomem trudności. Najłatwiejszą, która została tak wytyczona, aby można było przejechać ją z dziecięcym wózkiem, bez problemów pokonają rodziny. Na najtrudniejszej zmęczą się nawet doświadczeni zawodnicy. – Nasza impreza jest dla wszystkich. Jeśli ktoś nie trzymał w rękach mapy, nie ma się czego obawiać. Przed startem będzie możliwość udziału w krótkim szkoleniu, które wszystko wyjaśni – mówi Arkadiusz Kwiesielewicz. – Wszystkie szlaki zostały tak wytyczone, aby pokazać ciekawe zakątki mało znanej dzielnicy Gdańska – dodaje. Po ukończeniu rywalizacji na uczestników czekać będą regeneracyjne przekąski oraz herbata oraz losowanie nagród i upominków.

 

Program imprezy:

Od 10.30 – rejestracja uczestników

Od 11.00 – start na wybranej trasie (zespoły startują interwałowo, co minutę)

Do 14.00 działanie mety

Szczegółowe informacje o Dzielnicowej Imprezie na Orientacje Harpuś oraz zapisy na stronie DInO Harpuś

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.