Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Będzie akustycznie na scenie muzycznej. W GTS zabrzmi rock, jazz i folk

Będzie akustycznie na scenie muzycznej. W GTS zabrzmi rock, jazz i folk

Koncert Voo Voo i Sądeckiej Orkiestry Kameralnej

Wojciech Waglewski, Mateusz Pospieszalski, Karim Martusewicz i Michał Bryndal, czyli Voo Voo wraz z Sądecką Orkiestrą Kameralną pod dyrekcją Leszka Mieczkowskiego wystąpią w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Koncert odbędzie się w sobotę, 27 października 2018 r.

 

Voo Voo to jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej, który w swojej muzyce, ze świetnym skutkiem, połączył rock z jazzem i folkiem różnych rejonów świata.

Tym razem Wojciech Waglewski zaprosił do współpracy Sądecką Orkiestrę Kameralną – zespół o młodzieńczym zapale, który wciąż odkrywa swoje możliwości, połączony z doświadczeniem nabytym w trakcie udziału w wydarzeniach o charakterze międzynarodowym. Orkiestra współpracowała ze znakomitymi solistami, którzy – ufając rekomendacji dyrygenta Leszka Mieczkowskiego – zdecydowali się na współdziałanie z młodym zespołem. Zespół składa się z dyplomantów i absolwentów Akademii Muzycznej w Krakowie i Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.

Bilety:

  • 120 zł – parter (miejsca siedzące)
  • 100 zł – galerie na wprost sceny
  • 90 zł – galerie boczne

 

Koncert Voo Voo i Sądeckiej Orkiestry Kameralnej

  • 27 października 2018 r., sobota, g. 20.00
  • Gdański Teatr Szekspirowski
  • ul. Bogusławskiego 1
  • Gdańsk

Zobacz: Gdański Teatr Szekspirowski

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.