Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Baw się z mapą w Parku Reagana. Rodzinne Parkowe Gry na Orientację już w niedzielę

Baw się z mapą w Parku Reagana. Rodzinne Parkowe Gry na Orientację już w niedzielę

Rodzinne Parkowe Gry na Orientację. Fot. źródło: facebook.com/BnOparkowe/

Spędź zdrowo niedzielne przedpołudnie i odpocznij wśród drzew. A do tego poznaj nadmorskie zakątki Gdańska i naucz się, jak czytać mapy. Rodzinne Gry Parkowe na Orientację. XVIII epizod już w niedzielę, 7 października 2018 r. w Parku im. Reagana w na gdańskim Przymorzu.

 

Aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu połączony z nauka praktycznych umiejętności to hasło przweodnie Rodzinnych Gier Parkowych na Orientację.

 

Dokonała zabawa

Dla uczestników parkowych gier przygotowane zostały cztery trasy do wyboru. Najkrótsza trasa dla rodzin liczy około 2 km, a najdłuższa 5 km. Są tak przygotowane, że można je pokonać tempem marszowym albo biegiem. Każdy uczestnik na starcie otrzyma mapę z zaznaczonymi punktami kontrolnymi, które trzeba odnaleźć w terenie. Ważne jest, aby odnaleźć wszystkie. Na mecie każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom oraz punkt do Odznaki Imprez na Orientację.

 

Program imprezy:

  • od 9.30 do 12.30 – praca biura zawodów
  • od 10.00 do 12.30 – start poszczególnych drużyn
  • 14.00 – zamknięcie mety

Szczegółowe informacje oraz zgłoszenia na stronie Rodzinnych Gier Parkowych na Orientację.

 

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.