Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Autorskie restauracje zapraszają na menu degustacyjne w dobrej cenie. Fine Dining Week po raz pierwszy w Trójmieście

Autorskie restauracje zapraszają na menu degustacyjne w dobrej cenie. Fine Dining Week po raz pierwszy w Trójmieście

Fot. Eric McNew / unsplash.com

Od 29 sierpnia do 9 września 2018 r. będzie można posmakować wykwintnych dań w najbardziej topowych restauracjach w Gdańsku, Sopocie i Gdyni. Z okazji Fine Dining Week kucharze przygotowali specjalne 5-daniowe menu w cenie 119 zł.

 

Stek z buraka i koktajl z homarów

Restauracje, które biorą udział w festiwalu, to starannie wyselekcjonowane lokale z autorską kuchnią, która charakteryzują najwyższej jakości produkty i prestiżowe, międzynarodowe wyróżnienia. Trójmiasto po raz pierwszy w tym roku bierze udział w akcji, a wykwintne 5-daniowe menu będzie serwować sześć restauracji: gdańskie Eliksir, Fino, Mercato, sopocki Nowy Świat oraz gdyńska Krew i Woda i Restauracja Sztuczka.

Menu festiwalowe to specjalnie przygotowane przez kucharzy popisowe dania, a większość restauracji proponuje dwa rodzaje zestawów do wyboru. Pięć różnych dań będzie można spróbować w cenie 119 zł. Trójmiejskie restauracja zapraszają m.in. na koktajl z homara, policzek wołowy, szafranowe pierożki z dynią, pierogi z kaczką czy stek z pieczonego buraka.

Poza Trójmiastem w Fine Dining Week można wziąć udział także w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Więcej informacji i rezerwacje stolików na stronie Fine Dining Week.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.