Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Ankieta w ramach programu Polska-Rosja

Ankieta w ramach programu Polska-Rosja

PL_RU

W imieniu Instytucji Zarządzającej Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020 oraz Wspólnego Sekretariatu Technicznego zachęcamy do wypełnienia krótkiej ankiety pt. „Call for proposals in the Poland-Russia CBC Programme 2014-2020″.

Badanie ma na celu poznanie Państwa opinii nt. przeprowadzonego pierwszego naboru wniosków w ww. Programie. Ankieta skierowana jest do wnioskodawców Programu oraz osób uczestniczących w przeprowadzonych przez WST szkoleniach.

Prosimy o wypełnienie ankiety w terminie do 26 września 2018 r. Przekazane przez Państwa opinie posłużą lepszej organizacji naboru wniosków w przyszłości.

Ankieta jest całkowicie dobrowolna i anonimowa. Wypełnienie niniejszego kwestionariusza ankiety jest rozumiane jako wyrażenie Państwa zgody na udział w badaniu.

Link do ankiety: http://ebadania.pl/9d5dd925ef5302e2.

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas!

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.