Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
3.09 – 100 mln zł wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami – zapraszamy na konferencję Pomorze równych szans

3.09 – 100 mln zł wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami – zapraszamy na konferencję Pomorze równych szans

3.09 - 100 mln zł wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami – zapraszamy na konferencję Pomorze równych szans

100 mln zł wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami – zapraszamy na konferencję Pomorze równych szans

Już wkrótce rozpocznie się nabór wniosków na dofinansowanie usług społecznych. Do podziału jest aż 100 mln złotych z Unii Europejskiej. O tym jak złożyć wniosek można dowiedzieć się 26 września 2019 r. podczas konferencji Pomorze równych szans. Zapisy już trwają.

 Spotkanie odbędzie się w Sali im. Lecha Bądkowskiego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Konferencja Pomorze równych szans. Wsparcie rodziny, seniorów i  osób z niepełnosprawnościami w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 jest przeznaczona dla jednostek samorządu terytorialnego z terenu województwa pomorskiego.

Zaproszenie do Gdańska otrzymali między innymi wójtowie i starostowie. W trakcie spotkania przedstawione zostaną zagadnienia związane z realizacją projektów współfinansowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego. O swoich doświadczeniach opowiedzą uczestnicy poprzednich, już zrealizowanych projektów. Omawiany będzie także katalog dobrych praktyk, jakie powinno się stosować przy realizacji projektów współfinansowanych ze środków europejskich. W planie spotkania jest również panel dyskusyjny. Osobom z niepełnosprawnościami organizatorzy zapewnią np. materiały w druku powiększonym lub obecność tłumacza języka migowego.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja uczestnictwa. Formularz zgłoszeniowy i dodatkowe informacje na stronie  www.rpo.pomorskie.eu. Liczba miejsc ograniczona.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.