Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
27.08 – Zaproszenie na prezentację nowego poradnika laktacyjnego

27.08 – Zaproszenie na prezentację nowego poradnika laktacyjnego

27.08 - Zaproszenie na prezentację nowego poradnika laktacyjnego

W wydawnictwie  „Początki karmienia piersią. Jak dobrze zacząć?” znajdziemy podstawowe informacje o naturalnym karmieniu, wiele wskazówek i odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania z zakresu karmienia piersią. Promocja poradnika odbędzie się w Szpitalu im. Mikołaja Kopernika (sale wykładowe na oddziale pediatrycznym, 28 sierpnia w  godz. 10.00-12.00).

Docelowo, poradnik będzie dostępny w szkołach rodzenia, na oddziałach położniczo-ginekologicznych w Szpitalu św. Wojciecha w Gdańsku i  Szpitalu im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku (wchodzą w skład spółki Copernicus), Szpitalu Morskim im. PCK w Gdyni  i Szpital Specjalistyczny im. F. Ceynowy w Wejherowie(wchodzi w skład spółki Szpitale Pomorskie), Wojewódzkim Szpitalu Specjalistyczny w Słupsku, Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie.

Planowane są kolejne spotkania w Szpitalach Pomorskich (Szpital Morski im. PCK w Gdyni, Szpital Specjalistyczny im. F. Ceynowy w Wejherowie), Copernicusie PL (Szpital im. św. Wojciecha w Gdańsku),  Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie oraz Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. J. Korczaka  w Słupsku.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.