Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
17.09 – O szansach kobiet na rynku pracy – V Pomorskie Forum Inicjatyw na rzecz Aktywizacji Społecznej i Zawodowej

17.09 – O szansach kobiet na rynku pracy – V Pomorskie Forum Inicjatyw na rzecz Aktywizacji Społecznej i Zawodowej

17.09 - O szansach kobiet na rynku pracy – V Pomorskie Forum Inicjatyw na rzecz Aktywizacji Społecznej i Zawodowej

W środę 18 września odbędzie się V Pomorskie Forum Inicjatyw na rzecz Aktywizacji Społecznej i Zawodowej. W tym roku hasło przewodnie brzmi: „Znaleźć swoją drogę – pomorskie szanse dla kobiet”. W wydarzeniu, które odbędzie się w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku weźmie udział członek zarządu Agnieszka Kapała-Sokalska. Początek forum o godzinie 9.00.

Podczas forum uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z aktualną sytuacją kobiet na pomorskim rynku pracy. Zostaną zaprezentowane rozwiązania w obszarze aktywizacji kobiet przygotowane m.in. przez organizacje pozarządowe: Stowarzyszenie Opiekuńczo-Resocjalizacyjne „Prometeusz”, Stowarzyszenie Waga, Akademia Walki z Rakiem Gdańsk – Fundacja Hospicyjna, Fundacja „Kobiety Wędrowne”, Stowarzyszenie „Loko-Motywa”. Ponadto dobre praktyki zaprezentują ośrodki pomocy społecznej z Czarnej Dąbrówki i Gdyni.

Forum jest wspólnym przedsięwzięciem Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.