Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
150 muzyków – solistów, zespołów wokalnych, instrumentalnych, chóru i orkiestry. 40-lecie pracy Leszka Kułakowskiego

150 muzyków – solistów, zespołów wokalnych, instrumentalnych, chóru i orkiestry. 40-lecie pracy Leszka Kułakowskiego

Leszek Kułakowski

W Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica w Słupsku, 28 kwietnia 2017 r. w odbędzie się jubileusz 40-lecia pracy twórczej kompozytora Leszka Kułakowskiego. Zaprezentowane będą wybrane kompozycje autora: jazzowe, orkiestrowe chóralne, wokalno-instrumentalne.

 

Słupski kompozytor, pianista i aranżer tworzy już 40 lat. Benefis artysty uświetnią zaproszeni goście. Usłyszymy kompozycje Leszka z różnych okresów jego twórczości. Będą wśród nich m.in. fragmenty mszy Missa miseri cordis z udziałem basa Piotra Lempy i połączonych chórów z Wejherowa i Kartuz, utwory jazzowe – instrumentalne i wokalno-instrumentalne, piosenki z płyty „Love Songs” i wiele innych. Koncert uświetnią m.in. wokalistki: Joanna Knitter, Krystyna Stańko, saksofoniści: Przemek Dyakowski, Włodzimierz Nahorny i Maciej Sikała oraz członkowie rodziny artysty, także muzycy: brat Bogdan, żona Regina, córka Martyna i syn Piotr.

 

Benefis Leszka Kułakowskiego

 

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.