Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
15.07 – Co nowego u Dominika? Zaproszenie na konferencję prasową

15.07 – Co nowego u Dominika? Zaproszenie na konferencję prasową

15.07 - Co nowego u Dominika? Zaproszenie na konferencję prasową

We wtorek 16 lipca o godzinie 12.00 na Ołowiance (przy napisie Gdańsk) odbędzie się konferencja prasowa dotycząca tegorocznych wydarzeń na Jarmarku Św. Dominika. Organizatorzy opowiedzą o tym, co będzie można oglądać, czego słuchać, gdzie się bawić i co robić na Jarmarku nocą. A także o kulinarnych przystankach, kulturalnych stacjach i nowych lokalizacjach.  

Wszyscy uczestnicy zostaną wyposażeni w jarmarkowy niezbędnik. Po konferencji organizatorzy zapraszają  lunch w strefie gastronomicznej na Ołowiance i na przejażdżkę Kołem Widokowym AmberSky.

Program:

12.00 Rozpoczęcie konferencji

12.10 – 12.30 Prezentacja jarmarkowych nowości

12.30 – 12.45 Pytania dziennikarzy

ok. 12.45 Lunch

Potwierdzenie przybycia należy wysyłać na adres: elwira.liegman@mtgsa.com.pl. W przypadku niepogody wydarzenie zostanie przeniesione do Polskiej Filharmonii Bałtycka do sali Dębowej.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.