Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
13.03 – Koronawirus – zdalne wsparcie dla nauczycieli i uczniów

13.03 – Koronawirus – zdalne wsparcie dla nauczycieli i uczniów

13.03 - Koronawirus - zdalne wsparcie dla nauczycieli i uczniów

Koronawirus – zdalne wsparcie dla nauczycieli i uczniów

W związku z czasowym zawieszeniem zajęć edukacyjno-wychowawczych w szkołach i placówkach oświatowych, oraz rekomendacji dla nauczycieli dotyczącej zdalnej pracy z uczniami wojewódzkie placówki doskonalenia nauczycieli oraz biblioteki wojewódzkie prowadzone przez Samorząd Województwa Pomorskiego  od 16 marca będą prowadziły zdalne wsparcie edukacyjne dla nauczycieli i uczniów.

Na stronach Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku https://www.cen.gda.pl oraz Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku https://www.odn.slupsk.pl w pierwszej kolejności nauczyciele i uczniowie znajdą bazę zasobów edukacyjnych dostępnych online, a następnie również materiały dotyczące organizacji i metod nauczania online.

Z kolei na stronach Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Gdańsku http://pbw.gda.pl oraz pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Słupsku https://pbw.slupsk.pl dostępna będzie baza adresów bibliotek cyfrowych, a także informacje o zbiorach materiałów edukacyjnych przydatnych w nauczaniu online.

Zachęcamy do korzystania!

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.