Aktualności

Zobacz zdjęcia zrobione „w obiektywie serca”. Fotorelacja z wyjątkowej wyprawy do Meksyku

Meksykański mural
Meksykański mural. Fot. Aneta Paluszkiewicz

W ramach cykl spotkań Etnopodróże pasjonatka podróży Aneta Paluszkiewicz opowie o swojej wyprawie do Meksyku, poznanych tam ludziach, miejscach i zwyczajach. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 23 lutego 2020 r. w Oddziale Etnografii Muzeum Narodowego w Gdańsku.

 

Dzika dżungla, piękne wodospady i jeziora, majańskie piramidy, miejsca mocy, szamani i medycyna Indian, klimatyczne miasteczka, natura, ludzie i zwierzęta. Podróżniczka Aneta Paluszkiewicz zaprasza na fotorelację ze swojej wyjątkowej wyprawy do Meksyku. Opowie o wrażeniach i wspomnieniach, które rozbrzmiewają do dziś, poznanych ludziach, miejscach i zwyczajach. Podzieli się ze słuchaczami pasją i miłością do podróży.

Serię swoich zdjęć podróżniczych zatytułowała „W obiektywie serca", gdyż nie tworzy sztuki poprzez fotografię, tylko odtwarza to, co i jak widzi. – A widzę piękny, inspirujący, magiczny i wpierający świat, naturę, zwierzęta i ludzi, którzy go wzbogacają swoją obecnością. Gdyż w swojej istocie jesteśmy doskonali, tak jak doskonały jest piękny słoneczny dzień, burzowe pochmurne niebo – mówi Aneta Paluszkiewicz.

 

Aneta Paluszkiewicz – menadżerka w Akademii Świadomego Człowieka w Gdańsku, nauczycielka Jogi Kundalini, instruktorka terapii przez sztukę, pasjonatka podróży, miłośniczka fotografii, wolontariuszka w hospicjach. Jak sama siebie określa: kolekcjonerka dobrych chwil oraz drobnych radości, celebrująca życie takim jakie jest.

 

Odkryj świat / Etnopodróże:
W obiektywie serca. Fotorelacja z Meksyku

  • 23 lutego 2020 r., niedziela, godz. 14.00
  • Muzeum Narodowe w Gdańsku
  • Oddział Etnografii (Spichlerz Opacki)
  • ul. Cystersów 19
  • Gdańsk-Oliwa
  • wstęp – 1 zł
view szablon artykułu

Kultura on-line

 

Archiwum wiadomości

Aktualności