Aktualności

Zobacz spektakl, który nigdy się nie powtórzy, bo jest… improwizowany

Emilia Szydłowska, Bartosz Cicharski i Tadeusz Jaśkiewicz
Fot. źródło: https://teatrszekspirowski.pl

Czym jest improwizacja komediowa? Aktorzy nie mają przygotowanego scenariusza i przećwiczonych tekstów. Wszystko powstaje na oczach publiczności i przy ich udziale. Każdy spektakl jest wyjątkowy, gdyż zagrany raz nigdy więcej się nie powtórzy. Zobacz, co tym razem powstanie na scenie Teatru w Oknie! Najbliższy spektakl w piątek, 17 stycznia 2020 r.

 

Improwizacja to rzecz w teatrze niezwykle cenna, zwłaszcza jeśli została dokładnie przemyślana.
 

Jedyny i unikalny spektakl

Pro Forma w składzie: Emilia Szydłowska, Bartosz Cicharski i Tadeusz Jaśkiewicz, tworzą na żywo komediowe spektakle improwizowane. Często pod płaszczykiem komedii przekazują prawdy życiowe i przedstawiają normy społeczne w krzywym zwierciadle. Czerpią garściami z estetyki teatru, lecz nadają spektaklom lekkości i łatwości w odbiorze.

Pro Forma powstała w 2018 r. Od początku działalności realizują autorskie spektakle improwizowane, w oparciu o własne pomysły i styl. Członkowie grupy to jedni z najaktywniejszych improwizatorów w gdańskim środowisku komediowym. Mieli możliwość pojawić się na małych scenach festiwali impro (ImproFest – Kraków, JO – Toruń, Podaj Wiosło – Gdańsk), występować na Maratonach Impro (Gdańsk, Toruń, Bydgoszcz), a także na głównej scenie (Podaj Pagaj – Gdańsk, LAMPA – Olsztyn).

 

Pro Forma – spektakl improwizowany

  • 17 stycznia 2020 r., piątek, godz. 20.00
  • Teatr w Oknie
  • ul. Długa 50/51
  • Gdańsk
  • Bilety: 15 zł – ulgowy / 20 zł – normalny. Płatność na miejscu, przed wydarzeniem
  • Rezerwacje: teatrwoknie@ftg.pl

 

view szablon artykułu