Aktualności

Znajdź nową pracę, praktykę lub staż na wakacje. Tragi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości w Gdyni

Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości
Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości w 2017 r. Fot. Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Konsultacje wizerunkowe, tworzenie kreatywnych CV oraz oferty pracy dla młodzieży i absolwentów. Prawie 130 przedsiębiorców będzie miało aż 3 tys. propozycji zatrudnienia. Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości odbędą się 29 maja 2018 r. w hali Gdynia Arena.

 

Targi, to także doskonała okazja, by dowiedzieć się, jakie zawody będę poszukiwane w przyszłości i jak planować swoją karierę. Poza ofertami pracy, na odwiedzających będę czekały propozycje stażów i praktyk.

 

Profesjonalne zdjęcie do CV i relaksujący masaż

Szkoły oraz firmy szkoleniowe zaprezentują ofertę edukacyjną dla osób, które chcą zmienić lub podwyższyć swoje kwalifikacje i umiejętności. Uczniowie będę mogli skorzystać z ciekawych, bezpłatnych warsztatów i spotkań na temat świadomego i efektywnego planowania swojej przyszłości zawodowej i edukacyjnej.

Praktycy podpowiedzą m.in. jaki kierunek obrać, jak skutecznie przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej oraz jak poprawnie opracować dokumenty aplikacyjne. Będzie można też skorzystać z porad doradców zawodowych. Nie zabraknie też konsultacji w zakresie wizerunku. Wizażyści pokażą, jak wykonać dyskretny makijaż, masażyści pomogą wyeliminować napięcie mięśni, które towarzyszy stresującym sytuacjom, a fotograf wykona profesjonalne zdjęcie do CV.

Przewidziano też tzw. Strefę Cudzoziemców, w ramach której pracodawcy, a także sami cudzoziemcy będą mogli dowiedzieć się wszystkiego na temat legalnego pobytu i pracy obcokrajowców w Polsce.

 

Power 2 Work

Gospodarzem specjalnego stoiska Power 2 Work będzie Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku. To okazja, by zapoznać się z bazą aktualnie realizowanych na Pomorzu projektów współfinansowanych z Funduszy Europejskich. Można wykorzystać je na realizację swoich celów, podniesienie kwalifikacji, znalezienie ciekawej pracy. Pracownicy WUP podpowiedzą, gdzie szukać projektów skierowanych do młodych z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój i co zrobić, by wziąć w nich udział.

Przy stoisku Power 2 Work będzie można porozmawiać z profesjonalnymi doradcami zawodowymi WUP o przyszłości edukacyjnej i zawodowej oraz zrobić test preferencji zawodowych pod kątem wyboru kierunku studiów.

W trakcie targów Centrum Nauki Experyment zaprezentuje zaskakujące eksperymenty fizyczne oraz chemiczne.

 

Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości

  • 29 maja 2018 r., wtorek, godz. 10-14.00
  • Hala Gdynia Arena
  • ul. K. Górskiego 8
  • Gdynia
  • wstęp – bezpłatny

 

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości

Odwiedź te strony

Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku

EURES Polska   Sieć Europejskich Ofert Pracy

Centralna Baza Ofert Pracy

Kursy i szkolenia EFS

Szkolenia dla osób bezrobotnych

Fundusze europejskie

Wortal Publicznych Służb Zatrudnienia  ogłoszenia, wyszukiwarka urzędów pracy, jak starać się o dofinasowanie szkoleń, studiów, jak założyć własną działalność gospodarczą i wnioskować o wsparcie z UE, porady prawne

Instytut Miasta  firma doradcza i szkoleniowa, realizująca programy rozwojowe dla kobiet, prowadząca w Trójmieście warsztaty otwarte i sesje coachingowe

Fundacja Centrum Promocji Kobiet  testy oraz bezpłatne szkolenia internetowe

19 524   nr tel. Zielonej Linii – oferty pracy, szkolenia i wsparcie urzędów pracy, informacje o dofinasowaniu, zakładaniu własnej działalności gospodarczej