Aktualności

Z mapą przez Dolinę Samborowo. Rodzinne Gry Parkowe na Orientację już w najbliższą niedzielę

Fot. źródło: facebook.com/BnOparkowe
Fot. źródło: facebook.com/BnOparkowe

Dzielnicowa impreza na orientację to nie tylko świetna zabawa, ale również okazja do zdrowej aktywności na świeżym powietrzu. Rodzinne spotkanie w Dolinie Samborowo w Trójmiejskim Parku krajobrazowym w najbliższą niedzielę, 5 maja 2019 r.

 

Rodzinn Gry Parkowe na Orientację to idealne aktywne zakończenie majówki. Start, meta oraz biuro zawodów znajdują się na końcu ulicy Abrahama.

 

Szukaj punktów w lesie

Startujący w imprezie na orientację zawodnicy mają do wyboru cztery trasy. Różnią się one nie tylko długością, ale i poziomem trudności. Najłatwiejsza, licząca ok 3 km trasa rodzinna, została tak wytyczona bez problemów pokonają rodziny z dziećmi. Na najtrudniejszej, która ma długość około 6 km, zmęczą się nawet doświadczeni zawodnicy. Impreza jest dla wszystkich. Jeśli ktoś nie trzymał w rękach mapy, nie ma się czego obawiać. Przed startem będzie możliwość udziału w krótkim szkoleniu, które wszystko wyjaśni. Po ukończeniu rywalizacji na uczestników czekać będą regeneracyjne przekąski oraz herbata oraz losowanie nagród i upominków. Na mecie każdy zawodnik otrzyma 1 punkt do Odznaki Imprez na Orientację.

 

Program imprezy:

Od 9.30 – rejestracja uczestników w biurze zawodów

10.00 – 12.00  – start na wybranej trasie

Do 14.00 działanie mety

Szczegółowe informacje o Rodzinnych Parkowych Grach na Orientację oraz komunikat startowy na stronie imprezy

 

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości