Aktualności

Wystartuj w Biegu Olimpijskim w Kwakowie. Na uczestników czekać będą cenne nagrody

Bieg Olimpijski w Kwakowie
Bieg Olimpijski w Kwakowie. Mat. prasowy Urzędu Gminy Kobylnica

Już po raz siedemnasty w Kwakowie zorganizowany zostanie Bieg Olimpijski. Impreza odbędzie się w sobotę, 19 maja 2018 r. Na starcie oprócz amatorów aktywnego spędzania wolnego czasu, pojawi się także wielu znakomitych sportowców.

 

Uczestnicy XVII Biegu Olimpijskiego będą mieli do pokonania trasę o zróżnicowanej nawierzchni, której długość wynosi około 6 kilometrów. Każdy z nich może liczyć na poczęstunek i zimne napoje. Wśród osób, które ukończą bieg, zostaną rozlosowane cenne nagrody, m.in. rowery górskie i sprzęt sportowy. Najlepsi biegacze otrzymają również pamiątkowe puchary. Dodatkowo, dla najlepszych w kategoriach szkoły podstawowe, gimnazja oraz open przewidziano puchary i nagrody rzeczowe ufundowane przez marszałka województwa pomorskiego Mieczysława Struka.

Impreza rozpocznie się o godz. 11.00, natomiast bieg wystartuje o godz. 11.30 (bez względu na warunki atmosferyczne). Organizatorzy zapewniają transport do Kwakowa. Specjalny autobus odjedzie z pl. Zwycięstwa w Słupsku o godz. 10.00.

Zawodnicy indywidualni nie muszą dokonywać wcześniejszej rejestracji. Każdy uczestnik powinien posiadać aktualne badania lekarskie.

 

XVII Bieg Olimpijski Kwakowo 2018

  • 19 maja 2018 r., sobota, godz. 11.00
  • Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków
  • ul. Słupska 5
  • Kwakowo

 

Plakat XVII Biegu Olimpijskiego w Kwakowie

 

XVII Bieg Olimpijski odbędzie się pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Honorowy patronat nad imprezą objął marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk.
view szablon artykułu

Archiwum wiadomości