Aktualności

Weź mapę i rusz nad morze. Tym razem Rodzinne Gry Parkowe na Orientację zagoszczą na Stogach

Fot. facebook.com/parkowebno
Fot. facebook.com/parkowebno

W okolicach Pustego Stawu na gdańskich Stogach ukryte zostały punkty. Trzeba je odnaleźć. To wspaniała zabawa dla młodych i starszych. Rodzinne Gry Parkowe na Orientację już w niedzielę, 9 lutego 2020 r.

 

Uczestnicy będą mogli wybrać jedną z czterech tras.

 

Punkty ukryte w lesie

Zasady Rodzinnych Gier Parkowych na Orientację są bardzo proste. To jak szukanie skarbów. Każdy startujący, indywidualnie lub zespołowo, otrzymuje mapę okolicy. Jego zadaniem jest odszukanie w terenie wszystkich zaznaczonych na mapie miejsc. Co ciekawe, wcale nie trzeba przy tym biegać. Szukanie punktów może być idealną okazją do rodzinnego spaceru wśród drzew. Dla uczestników przygotowane zostały cztery trasy, różniące się długością i stopniem trudności. Na mecie każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy medal i punkt do Odznaki Imprez na Orientację. Przewidziano też losowanie atrakcyjnych nagród.

Ale impreza na orientację na Stogach to nie jedyna atrakcja, jaka czeka na gdańszczan. Tego dnia, już od godziny 10.00 na Dworcu Głównym w Gdańsku odbywać się będzie festyn zorganizowany z okazji setnej rocznicy Zaślubin Polski z Morzem.

 

Program imprezy:

od 9.30 – rejestracja uczestników (czynna baza)

od 10.00  do 12.30 – start na wybranej trasie, zgodnie z kolejnością przydzieloną podczas rejestracji.

do 14.00 – działanie mety

14.00–15.00 – planowe zbieranie punktów.

 

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości