Aktualności

Walentynkowa zabawa dla zakochanych… w książkach. Kolejna edycja Zabookowanych w gdańskiej bibliotece

Fot. katie175/pixabay.com
Fot. katie175/pixabay.com

W walentynki można świętować także miłość do literatury. Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku przygotowała z okazji 14 lutego walentynkowy wieczór oraz minigrę zarówno dla par, jak i dla singli.

 

Udział w zabawie w piątek, 14 lutego jest bezpłatny, jednak trzeba wcześniej się zarejestrować. Dla uczestników gry przewidziane są nagrody.

 

Tajemnicza minigra

Walentynkowy piątek zacznie się minigrą dla osób, które między godz. 16:45 a 17:45 wybiorą się na spacer w poszukiwaniu literackich przygód. Jak i gdzie? Tę tajemnicę bibliotekarze zdradzą dokładnie o godz. 16.45 na stronie internetowej biblioteki i w serwisie Facebook. Opublikują pięć 5 zagadek z lokalizacjami miejsc, w których będzie można znaleźć koperty dla Zabookowanych. A w kopertach… kolejne łamigłówki. Żeby móc rozwiązać główną zagadkę, trzeba odwiedzić wszystkie pięć lokalizacji i odebrać kopertę. Na osoby, które „rozgryzą" łamigłówkę, czekają specjalne nagrody.

Wieczór w bibliotece

Po spacerze bibliotekarze zapraszają do Biblioteki pod Żółwiem, przy ul. św. Ducha 111/113 w Gdańsku. O godz. 18.00 zacznie się wyjątkowy, walentynkowy wieczór pełen niespodzianek i atrakcji dla miłośników książek.

W akcji „Zabookowani" mogą wziąć udział zarówno single, jak i pary. Warunkiem udziału w tym niecodziennym spotkaniu i zabawie jest zgłoszenie udziału – wystarczy na adres mailowy promocja@wbpg.org.pl przesłać wiadomość z imieniem i nazwiskiem w tytule wpisując „Zabookowani". Czeka 40 miejsc.

 

Zabawa walentynkowa Zabookowani

  • 14 lutego 2020 roku, piątek, godz. 16.45
  • Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku
  • Biblioteka pod Żółwiem
  • ul. św. Ducha 111/113
  • Gdańsk
  • wstęp – wolny (zapisy do 14 lutego do godz. 14.00 na adres promocja@wbpg.org.pl)
view szablon artykułu

Kultura on-line

 

Archiwum wiadomości