Aktualności

Tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki dla gdańskiego lotniska. Zostało wyróżnione jako partner firm zagranicznych

Port Lotniczy w Gdańsku im. Lecha Wałęsy
Port Lotniczy w Gdańsku im. Lecha Wałęsy. Fot. Aleksander Olszak

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy został laureatem XI edycji konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki. Business Centre Club odznaczył lotnisko w kategorii partner firm zagranicznych.

 

To wyróżnienie dla firm, które przez swoją działalność promują polską gospodarkę poza granicami kraju.

 

Lotnisko ambasadorem

Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku został wyróżniony jako partner firm zagranicznych. W tej kategorii odznaczane są przedsiębiorstwa, które promują polską gospodarkę przez biznesową działalność podejmowaną wspólnie z zagranicznymi firmami. – Rozszerzamy i zacieśniamy współpracę zarówno z zagranicznymi liniami lotniczymi, jak i touroperatorami, którzy chcą korzystać z gdańskiego lotniska i latać na nie – mówił Tomasz Kloskowski, prezes Zarządu Portu Lotniczego Gdańsk. – Ich satysfakcja z działania w naszym porcie jest bardzo ważna, bo na tym zyskują nasi najważniejsi klienci, czyli pasażerowie – dodał.

 

Ważne wyróżnienie

Tytuły Ambasadorów Polskiej Gospodarki zostały wręczone już po raz XI. Wyróżnienie przyznawane jest w sześciu kategoriach m.in. : Eksporter, Kreator Rozwiązań XXI wieku czy właśnie Partner Firm Zagranicznych. Kapituła konkursowa wyłoniła ostatecznie 52 firmy z całego kraju. Konkurs ma na celu promocję Polski na arenie międzynarodowej jako wiarygodnego partnera gospodarczego oraz budowanie zaufania wobec Polski i Polaków.

view szablon artykułu