Aktualności

Tym razem czas na gdańską Zaspę. Kolejny dzielnicowy Harpuś w Parku Millenium

Fot. źródło: facebook.com/dinoharpus/
Fot. źródło: facebook.com/dinoharpus/

Dzielnicowa Impreza na Orientację to nie tylko świetna zabawa, ale również okazja do zdrowej aktywności na świeżym powietrzu. Harpuś w Parku Millenium na Zaspie w niedzielę, 12 marca 2019

 

DInO na Zaspie to kolejna parkowa 2019 roku edycja Dzielnicowej Imprezy na Orientację Harpuś. Był już Park Regana, a przed nami jeszcze między innymi zabawa w Parku Oruńskim.   

 

Misja – odnaleźć punkty

Startujący w Harpusiu zawodnicy mają do wyboru cztery trasy. Różnią się one nie tylko długością, ale i poziomem trudności. Najłatwiejszą, która została tak wytyczona, aby można było przejechać są z dziecięcym wózkiem, bez problemów pokonają rodziny. Najtrudniejsza może służyć za idealny trening przed większymi wyzwaniami. Tym razem trasy wytyczone zostały w Parku Millenium w gdańskiej dzielnicy Zaspa. – Nie martw się, jeśli to będą Twoje pierwsze kroki. Zgłoś się do naszego instruktora przed ruszeniem w teren, a dowiesz się, na czym to polega, jak orientować mapę i jakie są jej najważniejsze elementy – zapraszają organizatorzy. Po ukończeniu rywalizacji na uczestników czekać będzie losowanie nagród i upominków.

 

Program imprezy:

Od 10.30 – rejestracja uczestników

Od 11.00 – start na wybranej trasie

Szczegółowe informacje o Dzielnicowej Imprezie na Orientację Harpuś oraz zapisy na stronie Organizatora

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości