Aktualności

Twórcy filmu „Twój Vincent” szukają młodej aktorki do nowej produkcji. Nie wymagają doświadczenia aktorskiego!

Klaps filmowy
Fot. Donovan Silva / unsplash.com

Dorota Kobiela, reżyserka „Twojego Vincenta", szuka aktorki wyglądającej na 19-20 lat. Nowa produkcja, podobnie jak poprzedni film, będzie wykonana techniką animacji malarskiej, a zdjęcia mają zacząć się w przyszłym roku. Producenci od przyszłej gwiazdy nie wymagają doświadczenia aktorskiego.

 

Zgłoszenia można wysyłać do 25 maja 2019 r. (link do formularza na dole strony).

Młode gwiazdy poszukiwane

Poszukiwaniem kandydatek do głównej roli w nowym filmie zajmuje się sopockie studio Breakthru Films, które jest producentem filmu „Twój Vincent" – nominowanej do Oscara, pierwszej na świecie pełnometrażowej animacji malarskiej. Nowy film również zostanie wykonany tą techniką, a aktorka, która w nim zagra, nie musi mieć doświadczenia aktorskiego.

„Do naszego filmu chcemy zaprosić nie tylko wielkie gwiazdy. Do głównej roli kobiecej poszukujemy gwiazdy jeszcze nieodkrytej. Bohaterka naszego nowego filmu jest zupełnie wyjątkowa. Ma zniewalającą osobowość, przyciąga spojrzeniem, lubi tańczyć i śpiewać. Jest marzycielką, ale pomimo to, że woli czas spędzać w samotności, zawsze jest w centrum uwagi" mówi w filmie zapowiadającym casting Dorota Kobiela, reżyserka filmu „Twój Vincent".

Casting będzie miał dwa etapy. W pierwszym zbierane są dane i nagrania próbne kandydatek, a w drugi etap to przesłuchania. Zgłoszenia do castingu przez stronę Breakthru Films.

view szablon artykułu

Kultura on-line

 

Archiwum wiadomości

Aktualności