Aktualności

Szukasz pracy? Chcesz ukończyć kurs zawodowy, by zmienić lub podnieść kwalifikacje? Przyjdź na DOFE, by popracować w grupie

Fot. mat. prasowe FOSA
Fot. mat. prasowe FOSA na Facebooku

Poczuj się jak w projekcie! Weź udział w Dniu Otwartym Projektu Praca w Grupie! Będziesz mógł przekonać się, jak skuteczna jest pomoc w ramach projektów europejskich.

 

Wydarzenie jest organizowane w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

Uczestnicy zaczną od wstępnej rozmowy, a fachowcy dobiorą indywidualne programy aktywności. Będzie okazja do oswojenia się z tematem pomocy psychologicznej, poznania swoich mocnych stron oraz… smaku prawdziwej włoskiej pizzy. Tego dnia poznasz nowych, ciekawych ludzi – razem będziecie grillować i obejrzycie film. Na rodziców z dziećmi czekają specjalnie przygotowane atrakcje (malowanie twarzy, gry i zabawy psychologiczne ze słodkimi nagrodami). Na koniec każdy otrzyma specjalnie przygotowany dyplom udziału w Dniu Otwartym.

 

 

Dzień Otwarty Projektu Praca w Grupie

  • 19 maja 2017 r., piątek, godz. 16.00-20.00
  • Fundacja Oparcia Społecznego Aleksandry FOSA
  • ul. Chopina 42, Gdańsk

Więcej na stronie: Dni Otwartych Funduszy Europejskich

 

Projekt Praca w Grupie ma na celu aktywizację społeczną i zawodową 100 osób, które mają trudności w odnalezieniu się na rynku pracy. Projekt realizowany jest od września 2016 do października 2018 r. Do uczestnictwa w programie kwalifikują się osoby nieaktywne zawodowo – zagrożone ubóstwem lub wykluczeniem społecznym z Gdańska, a także osoby w kryzysie psychicznym i z orzeczoną niepełnosprawnością.

 

 

view szablon artykułu