Aktualności

Projektanci z Gdyni zwycięzcami If Design Award 2017. Nagroda za nagrzewnicę

Laureaci If Design Award
Fot. materiały prasowe organizatora

Międzynarodowe jury spośród 5575 zgłoszeń z 59 krajów w konkursie IF Design Award 2017 wybrało pomorską firmę Brandspot. Laureaci otrzymali nagrodę za nagrzewnicę Volcano wyprodukowaną przez firmę VTS.

 

Nagrodę przyznano w kategorii technologie dla budynków za wygląd oraz funkcjonalność urządzenia.

 

– Ostatnie miesiące to dla nas ciężka praca, która została doceniona – mówi Paweł Borsuk, dyrektor kreatywny w firmie Brandspot. – Niedawno cieszyliśmy się z nagrody dla najlepszych polskich projektów Dobry Wzór Instytutu Wzornictwa Przemysłowego. Teraz nasz kolejny projekt został doceniony na arenie międzynarodowej. To ogromna radość i zaszczyt –  dodaje.

Agencja Brandspot powstała 10 lat temu. Specjalizuje się we wzornictwie przemysłowym, wizualizacjach oraz animacjach 3d. Od 1 czerwca 2016 r. siedziba firmy znajduje się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.
 

O nagrodzie

Nagroda If Design Award cieszy się renomą jako uznany międzynarodowy znak doskonałości projektowej od momentu jej ustanowienia w 1953 r.

Zgłoszone projekty oceniane są przez zespół ponad sześćdziesięciu znanych specjalistów z dziedziny projektowania, przemysłu i architektury. Dla projektanta, zdobycie nagrody może być początkiem międzynarodowej kariery. Firmom ułatwia wejście na zagraniczne rynki.

Więcej o nagrodzie If Design Award

view szablon artykułu