Aktualności

Prawie wszystko o macierzyństwie. Warsztaty Świadoma Mama w gdyńskim szpitalu

Kobieta w ciapy z serduszkiem
Fot. Pixabay.com

Spodziewacie się dziecka? Potrzebujesz fachowej wiedzy? Chcesz porozmawiać z lekarzem lub położną? Szukasz ciekawych produktów i nowości dla siebie lub dziecka? To tylko niektóre z zagadnień, na jakie odpowiedzi poznają uczestnicy zajęć, które odbędą się w Szpitalu Morskim im. PCK w Gdyni w środę, 10 lipca 2019 r. Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy.

 

W spotkaniu wezmą udział ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego dr Andrzej Płoszyński, położna oddziałowa Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Dorota Majewska-Kątna oraz Ewa Borowska, położna oddziałowa Oddziału Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka.

 

Czego dowiedzą się przyszli rodzice?

Podczas warsztatów zostaną omówione zagadnienia związane z przygotowaniem do porodu. Panie dowiedzą się, na czym polega prowadzenie ciąży i porodu, m.in. kiedy i jakie badania powinny być wykonane. Czy lepszy jest poród naturalny, a może cesarskie ciecie? Prelegenci poinformują o tym, jak wygląda podróż samochodem z maluchem i jak się do niej przygotować m.in. jak wybrać i zamontować fotelik. Panie zyskają też wiedzę o prawidłowej pielęgnacji skóry niemowlaka. Dla uczestniczek będzie specjalna, bezpłatna sesja fotograficzna. A wszyscy uczestnicy dostaną upominki.

Zapisy na zajęcia.

Bezpłatne warsztaty edukacyjne Świadoma Mama

  • 10 lipca 2019 r., środa, godz. 12.00-15.00
  • Szpital Morski im. PCK w – budynek nr 5
  • Sala Konferencyjna
  • ul. Powstania Styczniowego 1
  • Gdynia
  • udział jest bezpłatny

Zobacz: Świadoma Mama 

view szablon artykułu