Aktualności

Pomorska misja gospodarcza do Izraela. Dowiedz się, jak robić interesy na Bliskim Wschodzie

Fot. ©Depositphotos/eabff
Fot. ©Depositphotos/eabff

Izrael jest jednym z najbardziej innowacyjnych państw świata. W badania i rozwój inwestuje blisko 5 proc. swojego dochodu narodowego. Dzięki funduszom z projektu Pomorski Broker Eksportowy mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa dostaną szansę na nawiązanie kontaktów handlowych z izraelskimi firmami. Zgłoszenia na misję można składać tylko do 14 sierpnia 2018 r.

 

Wyjazd odbędzie się 3-7 września 2018 r.

 

Poznaj izraelskie startupy

Misja gospodarcza potrwa trzy dni. Najważniejszym punktem będzie udział w konferencji DLD Tel Aviv Digital Conference. Jest to międzynarodowe spotkanie startupów i inwestorów. Przez kilka dni odbywają się tam warsztaty i wykłady prowadzone przez ekspertów i praktyków z całego świata. Prezentują się na niej innowacyjne firmy oraz wielkie międzynarodowe korporacje. W ramach misji planowana jest również sesja networkingowa z uczestnikami konferencji oraz wizyta w Haifa Economic Corporation.

 

Kto może jechać do Izraela?

Pomorska misja gospodarcza jest skierowana do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę lub prowadzących działalność gospodarczą na terenie województwa pomorskiego. Przedsiębiorcy zakwalifikowani do wyjazdu otrzymają dofinansowanie w formie pomocy de minimis w wysokości 85 proc. kosztów udziału. Organizatorem wyjazdu jest Gdański Inkubator Przedsiębiorczości Starter w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy.

 

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy na stronie Pomorskiego Brokera Eksportowego.

 

view szablon artykułu