Aktualności

Popływaj, poznaj podstawy ratownictwa. Weź udział w aquafitness na osowskim basenie

Kobieta pływa pod wodą w basenie
Fot. ©Depositphotos/londondeposit

Dzień otwarty pływalni Osowa już w sobotę, 2 grudnia 2017 r. Chętni będą mogli skorzystać z możliwości doskonalenia pływania z elementami ratownictwa, oddać pociechę do mini przedszkola na czas pływania oraz wziąć udział w charytatywnym Mikołajkowym Maratonie Aquafitness.

 

Tego dnia wstęp na pływalnie kosztować będzie 5 zł. Z preferencyjnych cen będzie można skorzystać przez cały dzień, w godzinach od 7.00 do 22.00.

 

Moc atrakcji na basenie

Pomiędzy 9.00 a 17.00 instruktorzy będą prowadzili zajęcia doskonalenia pływania z elementami ratownictwa. W tym czasie będzie również funkcjonowało mini przedszkole dla dzieci. Opiekunowie będą mogli oddać swoją pociechę pod opiekę animatorów i w tym czasie skorzystać z pływalni, wanny z hydromasażem czy biczów wodnych.

O godzinie 17.00 rozpocznie się Mikołajkowy Maraton Aquafitness. Przez blisko dwie godziny będzie można spalić dużo kalorii przy muzyce i pod okiem instruktorów. W trakcie maratonu prowadzona będzie zbiórka datków, które przekazane zostaną na rzecz Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci w Gdańsku. Obowiązuje limit 120 osób, które mogą wziąć w nim udział.

Bilety na dzień otwarty będzie można nabyć wyłącznie w kasie Pływalni Osowa w dniu imprezy.

 

Dzień otwarty pływalni Osowa

  • 2 grudnia 2017 r., sobota, godz. 7.00-22.00
  • ul. prof. Michała Siedleckiego 14
  • Gdańsk

Zobacz: Gdański Ośrodek Sportu

Dzień otwarty_plakat

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości