Aktualności

Pomorska Kolej Metropolitalna nagrodzona na Trako 2017. Specjalny MediaKreator za promocję linii kolejowej

Statuetka MediaKreator 2017 dla PKM
Statuetka MediaKreator 2017 dla PKM. Fot. facebook.com/PomorskaKolejMetropolitalna/

Eventy organizowane przez PKM przyciągają tłumy odwiedzających. Zostały również docenione przez Kurier Kolejowy. Spółka dostała statuetkę MediaKreatora 2017.

 

Statuetka to kolejny dowód, że Pomorska Kolej Metropolitalna to silna i szeroko rozpoznawana marka.

 

Specjalny MediaKreator dla PKM

Kapituła konkursu doceniła działania promocyjne, jakie Pomorska Kolej Metropolitalna podejmowała od 2015 r. Szczególną uwagę jury zwróciło na inaugurację PKM 30 sierpnia 2015 r. Zorganizowana wtedy uroczystość ze wspólnym przejazdem nowoczesnych szynobusów i parowozów przyciągnęła tłumy. Doceniono również wydaną mapę-przewodnik z opisem atrakcji turystycznych położonych w rejonie linii PKM. Trzecim nagrodzonym działaniem była prowadzona w 2016 roku kampania promocyjna „Podróżuj szybko i wygodnie koleją…".

 

Statuetki MediaKreator

Przyznawane są przez redakcję Kuriera Kolejowego. Celem konkursu jest nagrodzenie firm branży kolejowej za najlepsze i najbardziej nowatorskie projekty marketingowo-promocyjne. W tym roku kolejarze rywalizowali w siedmiu kategoriach takich jak: CSR, organizacja eventów i konferencji, projekty niekonwencjonalne czy pracownik na medal. 

view szablon artykułu