Aktualności

Połączenie z Gdańska do Amsterdamu wielkim hitem. KLM będzie latać dwa razy dziennie

Samolot KLM
Samolot KLM. Fot. mat. prasowe

Już od 29 października 2017 r. z Gdańska do Amsterdamu będzie można polecieć rano i po południu. Nowy lot umożliwi dogodne przesiadki na cały świat.

 

Uruchomione niecałe dwa miesiące temu połączenie okazało się wielkim hitem.

 

Z Gdańska przez Amsterdam w świat

Nowe połączenie zostanie uruchomione wraz z zimowym rozkładem lotów. Do tej pory jedyny lot odbywał się w środku dnia. Nie była zatem możliwa przesiadka na poranne loty z Amsterdamu. Od 29 października samoloty z Pomorza do Amsterdamu będą latać dwa razy dziennie. Dodatkowy, codzienny rejs na lotnisko Schipol wystartuje z Gdańska o godzinie 6.50. Podróż potrwa niecałe dwie godziny. Uruchomiony zostanie również wieczorny rejs z holenderskiej stolicy. Samolot wystartuje o godzinie 20.50, a w Gdańsku wyląduje o godzinie 22.35. Tak dobrane godziny lotów umożliwią pasażerom podróżowanie liniami KLM do blisko 217 portów lotniczych na całym świecie. Z dotychczasowych lotów do Amsterdamu skorzystało blisko 8 tys. osób

 

Zimowe nowości

Rozbudowa oferty KLM to nie jedyne nowości, jakie w sezonie zimowym pojawią się na tablicy lotów gdańskiego lotniska. Od końca października Ryanair uruchamia połączenia do Eljatu i Tel Awiwu w Izraelu, Aarhus w Danii oraz do Wrocławia.

view szablon artykułu