Aktualności

Ostatni tegoroczny Harpuś. Tym razem impreza na orientację zagości w Nowym Porcie

Fot. źródło facebook.com/dinoharpus
Fot. źródło facebook.com/dinoharpus

Dzielnica Nowy Port będzie kolejną areną zmagań Imprezy na Orientację Harpuś. Będzie to jednocześnie ostatnia edycja imprezy w 2019 roku. Wspólne szukanie punktów w niedzielę, 15 grudnia.

 

Baza imprezy będzie w szkole podstawowej nr 55 przy ulicy Wolności.

 

Punkty ukryte w Nowym Porcie

Zabawa polega na odnalezieniu ukrytych na terenie dzielnicy punktów. Organizatorzy przygotowali cztery trasy, które różnią się długością oraz stopniem trudności. Najłatwiejsza jest trasa zielona. To 2-3 km spaceru, który bez trudu pokonają rodziny z małymi dziećmi. Punkty są umieszczone w stosunkowo łatwych do znalezienia miejscach. To również idealna trasa dla początkujących. Na najtrudniejszej i najdłuższej zmęczą się nawet zaawansowani zawodnicy. Startować można grupowo lub indywidualnie. A po zawodach, na mecie na wszystkich czekać będzie ciepła herbata i poczęstunek oraz losowanie atrakcyjnych nagród. Wszyscy uczestnicy, niezależnie do wieku dostaną pamiątkowe dyplomy.

Zgłoszenia udziału w Harpusiu można składać do 13 grudnia elektronicznie na stronie imprezy lub bezpośrednio przed startem w biurze zawodów.

 

Program imprezy:

Od 10.30 – rejestracja uczestników (czynna baza)

Od 11.00  do 12.30 – start na wybranej trasie (zespoły starują interwałowo, co minutę)

Do 14.00 – działanie mety

 

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości