Aktualności

Open’er Festival 2018: muzyczne święto w Gdyni coraz bliżej. Zobacz, kto wystąpi i kup specjalny karnet na SKM

Gdynia, Open'er Festival 2013. Fot. Maciej Kosycarz / KFP
Gdynia, Open'er Festival 2013. Fot. Maciej Kosycarz / KFP

Już w środę 4 lipca 2018 r. po raz 15 rozpoczyna się Open'er Festival, który przyciąga fanów z całego świata. Przez cztery dni będą mieli do wyboru kilkadziesiąt koncertów. Pogoda też ma dopisać.

 

Open'er Festival 2018 rozpocznie się w środę 4 lipca i potrwa do soboty 7 lipca 2018 r.

 

Open'er Festival - kto wystąpi w Gdyni

Open'er Festival odbędzie się już po raz 15. Tradycyjnie na terenie lotniska Gdynia Kosakowo na kilku scenach zaprezentują się muzycy i zespoły z całego świata. Wystąpi prawie 70 wykonawców, m.in. Arctic Monkeys, Fleet Foxes, Nick Cave&The bad Seeds, Superorganism, Depeche Mode, Bruno Mars czy Gorillaz. Z polskich muzyków wystąpią m.in. Kortez, Dawid Podsiadło, Muchy, Trupa Trupa, Paulina Przybysz.

Festiwal Open'er w Gdyni, lotnisko Kosakowo:

– środa, 4 lipca – wystąpią m.in.: Arctic Monkeys, Migos, Nick Cave & The Bad Seeds, Fleet Foxes, Chvrches, Superorganism, Dead Cross,

– czwartek, 5 lipca – wystąpią m.in.: Depeche Mode, Massive Attack, Mo, David Byrne, Young Fathers,

– piątek, 6 lipca – wystąpią m.in.: Gorillaz, Kali Uchis, Vince Staples, Sigrid, Taconafide,

– sobota, 7 lipca – wystąpią m.in.: Bruno Mars, Post Malone, Dawid Podsiadło, Years & Years.

Pogoda te z ma dopisać. Według prognoz w czasie festiwalowych dni ma być ciepło, a deszcz będzie tylko przelotny.


Specjalny karnet festiwalowy na pociąg

Dla tych, którzy planują na festiwal dojechać pociągiem SKM, marszałek województwa pomorskiego uruchomił specjalny karnet. Kosztuje 40 zł i jest ważny od 3 do 8 lipca 2018 r. Obowiązuje na trasie SKM Gdańsk Śródmieście – Wejherowo. Można z nim również pojechać linią PKM do Żukowa. – Mam nadzieję, że bilet upoważniający do nieograniczonej liczby przejazdów nie tylko ułatwi im podróżowanie po Trójmieście i okolicach, ale też zachęci do poznawania uroków naszego regionu – mówi marszałek Mieczysław Struk.

Aby kupić specjalny karnet trzeba wejść na stronę https://bilety.skm.pkp.pl/karnet, uzupełnić dane i zapłacić. Karnet można kupić TYLKO przez Internet. Bilet można mieć w postaci wydrukowanego dokumentu lub specjalnego wygenerowanego pliku w telefonie czy tablecie. Ważne, by podczas kontroli okazać również dokument tożsamości. — Od kiedy ruszyła sprzedaż, czyli od 23 czerwca 2018 roku, do pierwszego lipca sprzedaliśmy prawie 900 karnetów — poinformował rzecznik prasowy PKP SKM w Trójmieście, Tomasz Złotoś. Regulamin przewozu dostępny jest TUTAJ.

view szablon artykułu

Kultura on-line

 

Archiwum wiadomości

Aktualności