Aktualności

Nowy Jedwabny Szlak – pierwsze kroki na chińskim rynku. Seminarium Pomorskiego Brokera Eksportowego

Chiny, Szanghaj
Chiny, Szanghaj. Fot. @pixabay.com/hyungname

Aktualne zmiany prawne, instrumenty wsparcia dla eksporterów i biznesowa kultura w Chinach. To tylko niektóre z kwestii, jakie zostaną omówione na seminarium "Wejście na chiński rynek". Spotkanie odbędzie się 30 października 2019 r. w Sali im. Lecha Bądkowskiego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego.

 

Seminarium jest współorganizowane przez samorząd województwa pomorskiego, Agencję Rozwoju Pomorza, PwC, gdańską lożę BCC oraz Stowarzyszenie Pomorskie w Chinach.

 

Jak inwestować w Chinach?

Podczas seminarium omówione zostaną najnowsze zmiany w chińskim prawodawstwie i wprowadzane ułatwienia w prowadzeniu działalności gospodarczej. Poruszona zostanie również kwestia chińskiej kultury biznesowej i najczęstszych błędów jakie popełniają polscy przedsiębiorcy w czasie negocjacji handlowych. Zaprezentowana zostanie oferta wsparcia dla przedsiębiorców przygotowana przez biuro Pomorskie w Chinach oraz Pomorski Broker Eksportowy. W czasie dyskusji panelowej pokazane zostaną przykłady pomorskich firm, które już odniosły sukces na rynku Państwa Środka. Przewidziana jest też sesja networkingowa.   

Udział w seminarium jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rezerwacja. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowy program na stronie Pomorskiego Brokera Eksportowego.

view szablon artykułu