Aktualności

Najlepsze butiki, kwiaciarnie, a nawet sklepy z odzieżą używaną. Pomorscy Mistrzowie Handlu nagrodzeni

Medale Mistrz Handlu
Medale Mistrz Handlu. Fot. Aleksander Olszak

To był rekordowy plebiscyt. Mieszkańcy Pomorza oddali prawie 25 tysięcy głosów. Najlepszy Sprzedawca Roku w każdym powiecie wybrany. Nagrodzono też najlepsze sklepy.

 

Zakończyła się kolejna edycja plebiscytu w którym mieszkańcy Pomorza nagradzają punkty handlowe w takich kategoriach jak: sklep roku, kwiaciarnia roku, butik roku oraz najlepszy sklep z odzieżą używaną. Wybierany  jest też Najsympatyczniejszy Sprzedawca Roku.

– Cieszę się, że plebiscyt Mistrzowie Handlu cieszy się tak szerokim odzewem w całym województwie. Widać, że wasza ciężka praca jest doceniana. Widzę, że takie konkursy pomagają  aktywizować i integrować lokalne społeczności Tymi słowami marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk powitał Mistrzów Handlu.

Rekordowy konkurs

Współorganizowany przez „Dziennik Bałtycki" tegoroczny plebiscyt był rekordowy pod względem liczby osób głosujących. – Łącznie, mieszkańcy Pomorza oddali 25 tysięcy głosów. Sam artykuł z listą nominowanych był jednym z najczęściej czytanych tekstów na naszych stronach – informuje Bogusław Kaczmarek z „Dziennika Bałtyckiego".

Najlepsi sprzedawcy dostali zaproszenia na trzydniowy pobyt w spa w Kołobrzegu. Zwycięskie punkty handlowe otrzymały voucher na reklamę na łamach „Dziennika Bałtyckiego". Właściciele zwycięskich punktów handlowych zostali zaproszeni na szkolenie związane z promocją biznesu w internecie. Każdy zwycięzca dostał pamiątkowy dyplom oraz medal.

Wyniki plebiscytu na stronie Dziennika Bałtyckiego

view szablon artykułu