Aktualności

Jak skutecznie sprzedawać swoje produkty za granicą? My to wiemy i chętnie wam powiemy!

Targi CIBE w Szanghaju
Targi CIBE w Szanghaju. Fot, mat. ARP

Co liczy się w eksporcie? Jak budować swoją markę? Czy warto być kreatywnym? Tego wszystkiego dowiesz się na konferencji „Sztuka eksportu". 14 listopada 2019 r. na Stadionie Energa Gdańsk spotkasz też praktyków, którzy podzielą się z uczestnikami tajnikami eksportu.

 

Konferencja organizowana jest w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy (PBE).

 

Liczy się kreatywność

Wprowadzenie produktu na zagraniczny rynek nie jest łatwe. Aby zainteresować nim potencjalnych nabywców i wyróżnić się na tle konkurencji przedsiębiorca musi działać precyzyjnie, ale i nie szablonowo. – Konferencę organizujemy właśnie po to, aby propagować dobre praktyki budowania marki polskich produktów poza granicami kraju – mówi Aleksandra Harasiuk z projektu Pomorski Broker Eksportowy. Trendy w designie, innowacjach i biznesie zmieniają się często. – Dlatego podczas spotkania zwrócimy szczególną uwagę na produkty kosmetyczne, biżuterię meble czy nowoczesne jachty, których wspólnym mianownikiem jest kreatywne rozwiązanie oraz dobry produkt – dodaje Harasiuk.

 

 

Spotkaj się z ekspertami

Do udziału w konferencji zaproszeni zostali eksperci. Jednym z nich będzie Zuzanna Skalska. – To ona w Eindhoven, światowej stolicy kreowania form, bada zmieniające się wzornictwo, poprzez prognozowanie przyszłości na podstawie trendów społecznych – informuje Harasiuk. – Mam nadzieję, że Zuzanna zainspiruje uczestników i pokaże dlaczego nie powinniśmy patrzeć na trend, ale na to co, czyni firmy i ich produkty bardziej lokalnymi w globalnym świecie – podkreśla. Na Stadion Energa Gdańsk przyjedzie 28 firm-eksporterów z projektu Pomorskiego Brokera Eksportowego. – Wybraliśmy takie firmy, od których pomorscy eksporterzy mogą nauczyć się łączenia umiejętności biznesowych z projektowaniem – zaprasza przedstawicielka PBE. 

 

Udział jest bezpłatny, obowiązuje jednak uprzednia rezerwacja. Formularz zgłoszeniowy na stronie Pomorskiego Brokera Eksportowego.

 

 

view szablon artykułu