Aktualności

Jak budować relacje biznesowe na zagranicznych rynkach? Seminaria on-line dla eksporterów

Fot. pixabay.com/geralt
Fot. pixabay.com/geralt

Dwa dni intensywnych szkoleń i warsztatów. Połączenie teorii i praktyki. Takie będą wirtualne seminaria organizowane w ramach projektu Pomorskiego Brokera Eksportowego. Pierwsze seminarium już 8 i 9 maja 2020 r.

 

Seminaria organizowane są przez gdański oddział Stowarzyszenia Wolna Przedsiębiorczość.

 

Nauka on-line

Pandemia koronawirusa w znacznym stopniu wpływa na gospodarkę i bieżące funkcjonowanie przedsiębiorstw. Wiele firm ograniczyło działalność na zagranicznych rynkach. Obostrzenia kiedyś jednak się skończą, a w biznesie nie można jednak pozostać w tyle. Firmy muszą być gotowe do ekspansji na obce rynki. Dlatego Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość wraz z Pomorskim Brokerem Eksportowym zapraszają na cykl seminariów on-line, które poświęcone będą zagadnieniom związanym z działalnością eksportową.

 

Dwa intensywne dni

Pierwsze seminaria zostały zaplanowane już na 8 i 9 maja 2020 r. W piątek uczestnicy seminarium będą mogli dowiedzieć się o trzech bardzo perspektywicznych rynkach: afrykańskim, chińskim i amerykańskim. Każdy z nich jest inny i budowanie na nich relacji biznesowych bardzo się od siebie różni. O ich specyfice opowiadzę praktycy. Będą to między innymi: Justyna Sitarska, Leszek Biały czy Michael Mazurewicz. Zaprezentowana zostanie takze aktualna oferta Pomorskiego Brokera Eksportowego. Drugi dzień, tj. sobota 9 maja to czas na zajęcia praktyczne. Najpierw prowadzący przedstawią różne szkoły negocjacyjne i omówią podstawy prowadzenia negocjacji na zasadach Fischera i Ury'ego. Odbędzie się również część warsztatowa.

Kolejne spotkania poświęcone będą między innymi wyszukiwaniu partnerów zagranicznych, strategii oraz badaniom marketingowym a także zagadnieniom prawnym związanym z działalnością eksportową.

Udział w seminariach jest bezpłatny, obowiązuje jednak uprzednia rejestracja. Szczegóły oraz formularz rejestracyjny na stronie Pomorskiego Brokera Eksportowego.  

view szablon artykułu