Aktualności

Gramy razem już od 15 lat. Jubileuszowy turniej Do przerwy 0:1 w najbliższą sobotę

Fot. @ pixabay.com
Fot. @ pixabay.com

Pierwsza w 2019 oku i jednocześnie jubileuszowa. To będzie wyjątkowa edycja piłkarskiego turnieju dzikich drużyn Do przerwy 0:1. Pierwszy gwizdek o godzinie 10.00 w sobotę 15 czerwca 2019 r. Będą nie tylko sportowe emocje, ale również warsztaty profilaktyki uzależnień.

 

Turniej zostanie rozegrany na stadionie piłkarskim Gdańskiego Ośrodka Sportu przy ul. Meissnera na gdańskiej Zaspie.

 

Gramy już 15 lat

Tegoroczna edycja turnieju dzikich drużyn będzie wyjątkowa. – Gramy już 15 lat. Naprawdę trudno w to uwierzyć, ponieważ organizując pierwsze zawody w 2004 roku nawet nie pomyślałem, że w 2019 roku będę wchodził na drabinę i ogłaszał rozpoczęcie kolejnego turnieju – mówi Andrzej Kowalczys, pomysłodawca turnieju. – Odczuwam dzisiaj z tego powodu wielką satysfakcję – dodaje. Z okazji jubileuszu do udziału w turnieju zaproszeni są wszyscy pamiętający pierwsze zmagania. – Zapraszam serdecznie wszystkich, zwłaszcza tych, którzy pamiętają pierwsze zawody. Będzie doskonała okazja do wspomnień i podzielenia się swoimi wrażeniami sprzed 15 lat – zaprasza Andrzej Kowalczys.

 

Nie tylko piłka

W turnieju wezmą udział sześcioosobowe zespoły, w tym dziewczęce. Zagrają dzieci z roczników 2007 i młodsi. Szczególne zaproszenie kierowane jest do juniorów z rocznika 2010. Stawką meczów są puchary i medale dla najlepszych. Wręczane będą również puchary Fair Play, dla sportowców, grających zgodnie z duchem sportowej rywalizacji. Udział w turnieju jest bezpłatny. W czasie zawodów odbywać się będą też warsztaty profilaktyki uzależnień od narkotyków. Będzie można pokonać tor przeszkód w narkogoglach i porozmawiać z psychologami i pedagogami.

Szczegółowy program oraz dodatkowe informacje na stronie organizatorów

 

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości