Aktualności

Pomorski biznes współpracuje z Kanadą. Wszystko, co powinieneś wiedzieć o transatlantyckiej wymianie

Fot. ©Depositphotos/pixeldreams
Fot. ©Depositphotos/pixeldreams

Chcesz nawiązać kontakty biznesowe z kanadyjskimi partnerami? Przyjdź na seminarium w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w Gdańsku.

 

Ambasada Kanady oraz Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego zapraszają pomorskich przedsiębiorców na seminarium „!Pomorskie Doing Business with Canada".

 

Miejsce i czas spotkania

W Sali Okrągłej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, 9 czerwca 2017 r. odbędzie się spotkanie pomorskich przedsiębiorców zainteresowanych współpracą z Kanadą.

 

Czego można dowiedzieć się podczas spotkania

Będzie można poznać możliwości wykorzystania zapisów tzw. umowy CETA (the Canada-EU Comprehensive Economic and Trade Agreement, Kompleksowej Umowy Gospodarczo-Handlowej między Kanadą a Unią Europejską). Uczestnicy spotkania wezmą udział w rozmowach dotyczących współpracy gospodarczej między Polską i Kanadą oraz aspektów prawnych tej wymiany. Dowiedzą się, jak wygląda kultura biznesowa w Kanadzie i czym się różni od polskiej, jakie nasze towary są eksportowane do Kanady oraz w jaki sposób i na jakich zasadach można uzyskać wsparcie eksportu w ramach Pomorskiego Brokera Eksportowego. Ważnym elementem seminarium będzie przegląd kanadyjskich programów imigracyjnych i zatrudnieniowych.

 

Zapisy na seminarium

Przedsiębiorcy zainteresowani nawiązaniem biznesowych relacji z kanadyjskimi partnerami  mogą zgłaszać się do 7 czerwca 2017r. na adres e-mail m.klawiter@pomorskie.eu. Podczas seminarium będzie zapewnione tłumaczenie symultaniczne angielsko-polskie.

 

 

!Pomorskie Doing Business with Canada

  • 9 czerwca 2017 r., piątek, godz. 12.00-15.00
  • Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Sala Okrągła
  • ul. Okopowa 21/27 w Gdańsku
  • udział w seminarium jest nieodpłatny

Zobacz: program

 

 

view szablon artykułu