Aktualności

Bezpłatna konferencja dla testerów oprogramowania. Specjaliści opowiedzą o nowościach w branży

Fot. ©Depositphotos/DmitryPoch
Fot. ©Depositphotos/DmitryPoch

Konferencja przeznaczona jest zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z testowaniem oprogramowania, jak i dla doświadczonych testerów oraz kierownictwa. Wykłady i warsztaty odbędą się 1 marca 2019 r. w Gdańsku, a rejestracja ruszy 8 lutego 2019 r. o godz. 11.00.

 

Udział w szkoleniach jest darmowy. Ilość miejsc na konferencji i warsztatach jest ograniczona.

 

Edukacja i jakość

Testerzy oprogramowania, automatycy testów, specjaliści ds. zapewnienia jakości oraz dokumentaliści techniczni opowiadają za jakość aplikacji, z których codziennie korzysta niemal każdy. Chodzi m.in. o szybkość działania programów, ich niezawodności, odpowiednią funkcjonalność czy wydajność. Spotkają się w Gdańsku, by poznać nowe technologie, narzędzia pracy i możliwości rozwoju.

W programie konferencji przewidziano 6 ścieżek tematycznych wypełnionych wykładami oraz warsztatami. Program jest skoncentrowany na edukacji. Organizatorzy zapraszają zarówno osoby, które chcą poznać arkana testowania, doświadczonych testerów, jak i osoby ze szczebla kierowniczego. Dla każdego przygotowano możliwość nauczenia się czegoś nowego.

Program konferencji dostępny jest na stronie organizatora testerzy.pl. Rejestracja zacznie się 8 lutego 2019 r. o godz. 11.00.

 

Konferencja testerzy.pl

  • 1 marca 2019 r., sobota, godz. 8.30
  • Gdański Park Naukowo-Technologiczny
  • ul. Trzy Lipy 3
  • Gdańsk
  • wstęp – wolny (wymagana rejestracja)

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości