Ten materiał pochodzi z archiwum portalu.

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować działania zamieszczonych w tekście odsyłaczy ani zgodności technicznej warstwy materiału ze standardami dostępności. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Program Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy: wyniki I etapu konkursu na projekty tematyczne

Program Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy: wyniki I etapu konkursu na projekty tematyczne

AC_logo

 

Zgodnie z zasadami konkursu, do etapu wniosków pełnych zakwalifikowały się najwyżej ocenione projekty, których łączne budżety stanowią 150% kwoty przeznaczonej na alokację. Wnioski pełne mozna składać do 10 sierpnia do godziny 12.00 w południe.

Organizacje, których wnioski nie przeszły do kolejnego etapu, serdecznie zachęcamy do ubiegania się o dotacje w drugim konkursie na projekty tematyczne. Termin składania wniosków wstępnych już w listopadzie.

W nowym roku konkursy dotacyjne na projekty realizowane poza Warszawą uruchomi fundusz  Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Listy rankingowe wniosków wstępnych po ocenie merytorycznej dostępne są tutaj.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 333 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Biznesu w Regionie oraz Pomorskiej Agencji Rozwoju Biznesu.