Aktualności

Jak ciekawie spędzić piątkowe popołudnie? Teatralne Dobranocki zapraszają najmłodszych na spektakl on-line

Motyl i kwiatowa wróżka na łące
Scena ze spektaklu „O łące motylu i kwiatowej wróżce" Teatro Neline,

Co zobaczymy tym razem? Spektakl Teatru Neline z Bratysławy opowiadający małym widzom o trudach akceptacji i budowaniu wzajemnych więzi.

 

Na lubiane przez najmłodszych Dobranocki Teatralne zaprasza 19 czerwca 2020 r. Scena Lalkowa imienia Jana Wilkowskiego w Kwidzynie.

 

Kolorowe łąka, motyl, żuki i wróżka – co z tego wynikło?

Ponad łąką pełną kolorowych kwiatów leciał piękny motyl. Przeniósł się tutaj jako ostatni. Żukom bardzo trudno było go polubić. Jeżeli chcesz, opowiem ci jego historię. Jednakże bądź bardzo cicho, aby nie odleciał… Przedstawienie „O łące, motylu i kwiatowej wróżce" przygotował Teatro Neline ze Słowacji. Spektakl przeznaczony jest dla najmłodszych widzów.

 

Przedstawienia dla dzieci

Dzieci są specyficzną widownią – nie da się jej oszukać. I to nie dlatego, że tego nie potrafimy zrobić, ale dlatego, że nie można jej oszukać, bo nieszczerość wobec dzieci nie wychodzi nikomu na dobre. Spektakle mają przede wszystkim bawić, ale także uczyć. Dzieci lubią znane motywy bajkowe, a wtedy nie przywiązując zbytniej uwagi do fabuły, odbierają morały głębiej ukryte. To trudna i wymagająca widownia, ale jakże wdzięczna i żywiołowo reagująca na wszystko, co dzieje się na scenie.

 

Co trzeba zrobić, by obejrzeć spektakl?

Aby wziąć udział w najbliższej edycji, należy wejść 19 czerwca 2020 r. (piątek) o godz. 17.00 na stronę Dobranocki Teatralne. Spektakl „O łące, motylu i kwiatowej wróżce" dostępny będzie on-line przez 3 godziny (17.00-20.00).

 

 

Czerwcowe Dobranocki Teatralne on-line, spektakl „O łące, motylu i kwiatowej wróżce", Teatro Neline

  • 19 czerwca 2020 r. piątek, godz. 17.00-20.00
  • dla dzieci od lat 3
  • dostępne on-line: Dobranocki Teatralne
  • scenografia: Miroslav Duša
  • obsada: Petronela Dušová
  • produkcja: Teatro Neline (Bratysława, Słowacja)

 

view szablon artykułu

Kultura on-line

 

Archiwum wiadomości

Aktualności