Zdrowie
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2021/03/vaccine-5926664_1920.jpg Jarmark św. Dominika już się skończył, ale plenerowy punkt szczepień działa dalej. Zaszczep się w Gdańsku

Jarmark św. Dominika już się skończył, ale plenerowy punkt szczepień działa dalej. Zaszczep się w Gdańsku

Fot. Pixabay.com
21.07.2021
Dorota Kulka
Dorota
Kulka
AUTOR
Dorota Kulka
Dorota
Kulka
21.07.2021

Plenerowy punkt szczepień przeciwko COVID-19 na skwerze Heweliusza w Śródmieściu Gdańska będzie działać do piątku, 20 sierpnia 2021 r. To kolejna okazja, aby skorzystać z tej formy zabezpieczenia przed zakażeniem wirusem SARS CoV-2.

Punkt jest zorganizowany przez spółkę Copernicus.

Wybierz szczepionkę i bądź bezpieczny

Wystarczy do piątku, 20 sierpnia przyjść z dowodem osobistym na skwer Heweliusza (od strony ul. Korzennej, nieopodal Ratusza Staromiejskiego) w godz. 10.00-20.00, aby zaszczepić się. Nie obowiązują zapisy, a pacjenci będą mogli wybrać m.in. między dwudawkowym Pfizerem a jednodawkowym Johnsonem. Ci, którzy wybiorą dwudawkowy preparat i zaszczepią się w pierwszy weekend jarmarku, jeszcze przed jego końcem będą w pełni zaszczepieni, a odporność uzyskają po dwóch tygodniach od podania drugiej dawki. Rzeczniczka spółki Copernicus Katarzyna Brożek informuje, że  o pacjentów, którzy podczas jarmarku skorzystają z możliwości zaszczepienia się dbać będzie doświadczona kadra Copernicusa.

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.