Teatry - w sieci

W cyklu Teatr online tym razem zobaczymy „Zmierzch bogów”. Spektakl będzie dostępny do połowy czerwca

Teatr Wybrzeże i Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego zapraszają do wspólnego oglądania kolejnego spektaklu w cyklu Teatr online. Tym razem zaprezentowany zostanie „Zmierzch bogów" Luchino Viscontiego w reżyserii Grzegorza Wiśniewskiego.

Zobacz „Broniewskiego” w cyklu Teatr online. Spektakl będzie dostępny przez cały miesiąc

Teatr Wybrzeże i Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego zapraszają do wspólnego oglądania kolejnego spektaklu w cyklu Teatr online. Tym razem zaprezentowany zostanie „Broniewski" Radosława Paczochy w reżyserii Adama Orzechowskiego.

„Ciała obce” w cyklu Teatr online. Zobacz spektakl nie wychodząc z domu

Teatr Wybrzeże i Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego zapraszają do wspólnego oglądania kolejnego spektaklu w cyklu Teatr online. Tym razem zaprezentowane zostaną „Ciała obce" Julii Holewińskiej w reżyserii Kuby Kowalskiego.

Musicalowa wersja słynnej lektury. „Chłopi” na scenie Teatru Muzycznego w Gdyni do zobaczenia online

Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej w Gdyni zaprasza na musical stworzony na podstawie powieści Władysława Reymonta. Spektakl ,,Chłopi" w reżyserii Wojciecha Kościelniaka dostępny jest na platformie VOD dla wszystkich.

Zobacz „Amatorki” nie wychodząc z domu. Spektakl Teatr Wybrzeże dostępny jest online

Teatr Wybrzeże i Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego zapraszają do wspólnego oglądania kolejnego spektaklu w cyklu Teatr online! Tym razem na kanale YouTube Teatru Wybrzeże zaprezentowane zostaną „Amatorki" Elfriede Jelinek w reżyserii Eweliny Marciniak.

Trzy przedstawienia Teatr Miniatura w Gdańsku dostępne są w internecie. „Bajki robotów”, „Zostań przyjacielem” i „Krzyżacy”

Trzy produkcje gdańskiego Teatru Miniatura dostępne są na platformie iTeatr TVP. Młodzi widzowie mogą obejrzeć w internecie przedstawienia: „Bajki robotów", „Zostań przyjacielem" i „Krzyżacy".

„Stan wyjątkowy” w Nowym Teatrze im. Witkacego w Słupsku. Spektakl o dramatycznych wydarzeniach sprzed lat

Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku udostępni online spektakl „Stan wyjątkowy" w reżyserii Ludomira Franczaka. To kolejna produkcja, którą będzie można bezpłatnie zobaczyć w internecie.

Teatralny Pasjans na scenie Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego. Zobacz dotychczasowe produkcje

Teatralny Pasjans to flagowy program edukacyjny Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, który aktywizuje twórczo i integruje seniorów, osoby z niepełnosprawnościami i uczniów w województwie pomorskim.