Gospodarka
Spawanie elementów w zakładzie pracy

Szukasz pieniędzy na rozwój firmy? Dowiedz się, jak je zdobyć podczas darmowego webinaru

Fot. Rob Lambert / unsplash.com
07.10.2020
Aleksandra  Chalińska
Aleksandra
Chalińska
AUTOR
Aleksandra  Chalińska
Aleksandra
Chalińska
07.10.2020

W czwartek, 15 października będzie można wziąć udział w bezpłatnym spotkaniu dotyczącym instrumentów zwrotnych dla przedsiębiorców. Innowatorzy dowiedzą się, jak skorzystać z preferencyjnych pożyczek. Oferta kierowana jest w szczególności dla firm działających w branży badawczo-rozwojowej (B+R).

Rejestracja dostępna jest na specjalnej stronie Banku Gospodarstwa Krajowego. Spotkanie odbędzie się w godzinach 11.00-12.00.

 

Pożyczka na innowacje

Podczas webinaru uczestnicy dowiedzą się, jakie możliwości finansowe oferuje unijna Pożyczka na innowacje, jakie warunki trzeba spełnić, by ją otrzymać oraz jak i gdzie należy złożyć wniosek o pożyczkę. Spotkanie poprowadzą specjaliści: Przemysław Derwich, dyrektor Biura Projektów i Produktów Kapitałowych z Banku Gospodarstwa Krajowego oraz Cezary Górka, dyrektor działu MŚP w Towarzystwie Inwestycji Społeczno- Ekonomicznych.

W webinarze mogą wziąć udział przedsiębiorcy prowadzący działalność na terenie województwa pomorskiego, którzy szukają wsparcia dla projektów badawczo-rozwojowych.

Element dekoracyjny

O instrumentach zwrotnych można przeczytać w Przewodniku po pożyczkach. Oferta pożyczek dostępna jest na stronie pośrednika finansowego, jakim jest Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych.

Projekt finansowany jest z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.