Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Zastanawiasz się, którą szkołę wybrać? Sprawdź oferty edukacyjne i warunki rekrutacji na targach w Kobylnicy

Zastanawiasz się, którą szkołę wybrać? Sprawdź oferty edukacyjne i warunki rekrutacji na targach w Kobylnicy

Wojewódzkie Targi Edukacyjne w Kobylnicy

To już ósma edycja wydarzenia, w trakcie którego młodzież będzie mogła zapoznać się z ofertą kształcenia 35 szkół ponadgimnazjalnych z okolic Słupska. Wojewódzkie Targi Edukacyjne w Kobylnicy zorganizowane zostaną w środę, 21 marca 2018 r.

 

Podczas targów uczniowie, rodzice, a także wszyscy zainteresowani będą mogli zwiedzać stoiska przygotowane przez szkoły ponadgimnazjalne. Swoją ofertę w trakcie imprezy zaprezentuje 35 szkół publicznych i niepublicznych, które udzielać będą informacji o kierunkach kształcenia i warunkach rekrutacji na rok szkolny 2018/2019.

Oprócz placówek ze Słupska, pojawią się również przedstawiciele Zespołu Szkół Morskich z Darłowa, Technikum Leśnego z Warcina oraz Zespołu Szkół nr 7 z Białego Boru. Uruchomione będą także punkty poradnictwa zawodowego i konsultacyjnego dwóch słupskich poradni psychologiczno-pedagogicznych.

 

VIII Wojewódzkie Targi Edukacyjne

  • 21 marca 2018 r., środa, godz. 10.00-13.00
  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego
  • hala sportowa
  • ul. Główna 63
  • Kobylnica

 

Program:

  • godz. 10.00-10.10 – uroczyste rozpoczęcie targów
  • godz. 10.10-10.30 – część artystyczna
  • godz. 10.30-13.00 – zwiedzanie przygotowanych stanowisk

 

Organizatorami Wojewódzkich Targów Edukacyjnych są wójt Kobylnicy i dyrektor Szkoły Podstawowej w Kobylnicy. Patronat nad wydarzeniem objęła Monika Kończyk, Pomorski Kurator Oświaty.
Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.