Gospodarka
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2023/05/IMG_1184-scaled.jpg Zaplanuj weekend z funduszami unijnymi. DOFE 2023 już w piątek

Zaplanuj weekend z funduszami unijnymi. DOFE 2023 już w piątek

Fot. Aleksander Olszak
05.05.2023
Aleksander Olszak
Aleksander
Olszak
AUTOR
Aleksander Olszak
Aleksander
Olszak
05.05.2023

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to wyjątkowa okazja, aby poznać inwestycje i projekty realizowane w Polsce i współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Atrakcji nie zabraknie również i na Pomorzu. Będą między innymi warsztaty czy możliwość zwiedzenia ciekawych obiektów.

Tegoroczna edycja potrwa trzy dni od piątku 12 maja do niedzieli 14 maja 2023.

Inwestycje unijne są wszędzie

Inwestycje współfinansowane ze środków Unii Europejskiej znaleźć można wszędzie. To zarówno projekty infrastrukturalne, jak i te związane z działaniami społecznymi. Okazją do ich poznania są właśnie Dni Otwarte Funduszy Europejskich. To doskonała okazja, aby zobaczyć jak 19 lat członkostwa w Unii Europejskiej zmieniło otaczającą nas rzeczywistość.

Atrakcje dla każdego

DOFE to setki wydarzeń w całej Polsce. Dużo będzie dziać się również na Pomorzu. W naszym regionie zorganizowanych zostanie wiele ciekawych wydarzeń i każdy znajdzie coś dla siebie. Na stronie Dni Otwartych Funduszy Europejskich jest specjalna wyszukiwarka. Wystarczy wybrać interesujący nas dzień, region czy kategorię wydarzenia i sprawdzić, co dzieje się w okolicy. Wśród atrakcji nie zabraknie również konkursów czy quizów z atrakcyjnymi nagrodami.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.