Edukacja i sport
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2024/02/church-1499312_1280.jpg Warsztaty muzyczne. Spraw, by twoje dziecko było muzykalne

Warsztaty muzyczne. Spraw, by twoje dziecko było muzykalne

05.02.2024
Dorota Kulka
Dorota
Kulka
AUTOR
Dorota Kulka
Dorota
Kulka
05.02.2024

Polska Filharmonia Bałtycka zaprasza najmłodszych wraz z opiekunami na warsztaty muzyczne, które odbędą się 6 i 20 lutego 2024 r. W ich trakcie będą m.in.: piosenki, tworzenie prostych instrumentów i wskazówki, jak umuzykalnić dziecko.

Zajęcia skierowane są do dzieci od 1 do 4 r. ż. i trwają 45 min.

Życie z muzyką w tle

Zajęcia dla dzieci są oparte na programie Pomelody. Jeszcze o nich nie słyszałeś? Pomelody to międzynarodowy program umuzykalniający dla dzieci i całej rodziny. Przyjdź, dołącz do nas i pobaw się muzyką. To, co wyróżnia warsztaty w filharmonii spośród innych, to wspaniała zabawa przy wartościowej, bogatej stylistycznie muzyce, a także starannie dobrany każdy szczegół oraz skupienie się na pielęgnowaniu relacji w rodzinie. W trakcie zajęć wykorzystywane są piosenki w języku polskim oraz angielskim. Istnieje też możliwość kupienia i korzystania z materiałów w postaci śpiewników, aplikacji z piosenkami i płyt pozwala na osłuchanie się z piosenkami, dzięki czemu zajęcia stają się efektywniejsze. Każde spotkanie to wspólne muzykowanie, śpiewanie piosenek, zabawa z rekwizytami, gra na instrumentach muzycznych. Ponadto, dzieci tworzą proste instrumenty muzyczne oraz przedmioty związane ze sztuką. Będą też wskazówki, jak umuzykalniać dzieci w domu i co robić, by muzyka stała się naturalną częścią życia.

O prowadzącej

Dorota Pawlus jest flecistką, muzykiem orkiestry Polskiej Filharmonii Bałtyckiej od 2006 r., a także certyfikowanym trenerem metody Pomelody – Power of Melody. Zajmuje się edukacją muzyczną i artystyczną dzieci i młodzieży. Idea wychowania przez sztukę jest jej szczególnie bliska. Prywatnie mama 7-letniej Julki. Jej pasją jest rozwój muzyczny i językowy dzieci. Pełni funkcję dyrektora w Centrum Edukacyjno-Artystycznym EduArt&Fun.

Warsztaty muzyczne. Muzykalny maluszek

  • 6 i 20 lutego 2024 r., wtorek, godz. 13.30
  • Polska Filharmonia Bałtycka
  • ul. Ołowianka 1
  • Gdańsk
  • Bilety w cenie 37 zł (koszt dla osoby dorosłej, dziecko – wstęp wolny)

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.