Edukacja i sport
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2022/10/close-up-g62d135ded_1920.jpg Twoje dziecko ma talent muzyczny? Warsztaty muzyczne dla najmłodszych pomogą go rozwinąć

Twoje dziecko ma talent muzyczny? Warsztaty muzyczne dla najmłodszych pomogą go rozwinąć

Fot. Pixabay.com
03.10.2022
Dorota Kulka
Dorota
Kulka
AUTOR
Dorota Kulka
Dorota
Kulka
03.10.2022

Masz dziecko w wieku od roku do 4 lat, które wykazuje zainteresowanie muzyką? Polska Filharmonia Bałtycka organizuje warsztaty pod hasłem muzykalny maluszek. Pierwsze spotkanie już 4 października 2022 r.

Terminy kolejnych warsztatów w 2022 r.:

  • 11, 18, 25 października
  • 8, 15, 22, 29 listopada
  • 6, 13, 20 grudnia

wiek: 1–4 lat
czas trwania: 45 min

Program Pomelody

To wyjątkowe zajęcia dla dzieci, które są oparte na programie Pomelody. To międzynarodowy program umuzykalniający dla dzieci i całych rodzin. To, co wyróżnia zajęcia, to wspaniała zabawa przy wartościowej, bogatej stylistycznie muzyce, starannie dobrany każdy szczegół oraz skupienie się na pielęgnowaniu relacji w rodzinie. Będą wykorzystywane piosenki w języku polskim oraz angielskim. Możliwość kupienia i korzystania z materiałów w postaci śpiewników, aplikacji z piosenkami i płyt pozwala na osłuchanie się z piosenkami. Dzięki temu zajęcia stają się efektywniejsze. Zajęcia prowadzi certyfikowany trener Pomelody Dorota Pawlus. Na co dzień mama 6-letniej Julki i flecistka Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Jej pasją jest rozwój muzyczny i językowy dzieci. Pełni funkcję dyrektora w Centrum Edukacyjno-Artystycznym EduArt&Fun.

Co będzie się działo?

Każde spotkanie to wspólne muzykowanie, śpiewanie piosenek, zabawa z rekwizytami, gra na instrumentach muzycznych. W trakcie zajęć będą wykonywane proste instrumenty muzyczne oraz przedmioty związane ze sztuką. Będą też wskazówki, jak umuzykalniać dzieci w domu i co robić, aby muzyka stała się naturalną częścią życia.

Warsztaty muzyczne: muzykalny maluszek

  • 4 października 2022 r., wtorek, godz.13.30, Sala koncertowa
  • Polska Filharmonia Bałtycka
  • ul. Ołowianka 1
  • Gdańsk
  • bilety w cenie: 48 zł
  • karnet na cztery spotkania w miesiącu w cenie 160 zł do kupienia w kasie biletowej PFB, ul. Ołowianka 1, tel. 58 320 62 62
Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.