Gospodarka
Targi jachtowe w Dubaju. Zgłoś swoją firmę na wyjazd na Bliski Wschód

Targi jachtowe w Dubaju. Zgłoś swoją firmę na wyjazd na Bliski Wschód

Fot. mat. ARP
13.10.2021
Aleksander Olszak
Aleksander
Olszak
AUTOR
Aleksander Olszak
Aleksander
Olszak
13.10.2021

Uwaga firmy z branży sportów wodnych, a także producenci jachtów oraz ich wyposażenia. Agencja Rozwoju Pomorza organizuje wspólny wyjazd na najważniejszą imprezę branży na Bliskim Wschodnie – Dubai International Boat Show. Na udział w imprezie można uzyskać dofinansowanie. Zgłoszenia można składać tylko do 20 października 2021 r.

Targi odbędą się w marcu 2022 r.

Z Brokerem do Dubaju

Wyjazd pomorskich firm na Dubai International Boat Show organizowany jest w ramach projektu Pomorskiego Brokera Eksportowego. Firmy, które zostaną zakwalifikowane do udziału w misji będą mogły uzyskać nawet 85 proc. dofinansowania kosztów uczestnictwa. Oznacza to, że przy takim poziomie dofinansowania koszt, jaki poniesie firma to niecałe 10 tys. zł. A co Broker oferuje? To przede wszystkim ekspozycja na wspólnym stanowisku województwa pomorskiego. Do tego zagwarantowane jest zakwaterowanie, ubezpieczenie przelot oraz bilety wstępu na targi.

Co to za targi?

Rynek luksusowych jachtów, zwłaszcza w bogatych krajach Zatoki Perskiej stwarza wielkie możliwości dla wielu firm. Dubai International Boat Show uznawany jest za najważniejszą imprezę tej branży w regionie. To okazja do zaprezentowania się nie tylko dla producentów jachtów, ale również pokazania   wyposażenia. Na targach wystawiają się też projektanci wnętrz, urządzeń napędowych czy nawigacyjnych. W marinie swoją ofertę pokazują również firmy związane ze sportami wodnymi oraz nurkowaniem.

Informacje praktyczne

Na zgłoszenia nie zostało wiele czasu. Termin kończy się 20 października 2021 r. Targi odbędą się w marinie Dubai Harbour od 8 do 12 marca 2022 r. Formularz zgłoszeniowy, wraz z dodatkowymi informacjami, wzorem umowy i oświadczeniami znajduje się na stronie Pomorskiego Brokera Eksportowego.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.