Gospodarka
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2021/05/europe-1395916_1280.jpg Flaga UE. Fot. Greg Montani na Pixabay

Świętujmy razem 18 lat w UE. Zgłoś wydarzenie na Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Fot. pixabay.com
21.07.2022
Aleksander Olszak
Aleksander
Olszak
AUTOR
Aleksander Olszak
Aleksander
Olszak
21.07.2022

Jesienią odbędzie się kolejna edycja DOFE. Jeśli chcesz zorganizować wydarzenie promujące fundusze europejskie nie czekaj, i już teraz zgłoś się na stronie dniotwarte.eu. Termin zgłoszeń upływa 31 sierpnia 2022 r.

Tegoroczna edycja DOFE odbędzie się w dniach 7-9 października.

Dni Otwarte

Tegoroczna edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich zorganizowana zostanie w formule hybrydowej: stacjonarnie oraz on-line. A jakie wydarzenia można organizować? Może to być na przykład zwiedzanie z przewodnikiem niedostępnych, na co dzień miejsc czy wspólne warsztaty i gry dla chętnych. Atrakcje mogą być bezpłatne lub biletowane ze zniżką. Udział w akcji to idealna promocja. Informacje z organizowanych wydarzeń są prezentowane w mediach krajowych, lokalnych oraz w mediach społecznościowych.

Trwają zgłoszenia

Aby zgłosić organizowane w ramach DOFE wydarzenie należy wejść na stronę dniotwarte.eu i tam dodać wydarzenie do kalendarza. Co istotne, nie jest konieczne logowanie i zakładanie konta. Termin zgłoszeń upływa 31 sierpnia 2022 r. Beneficjenci, którzy zgłoszą się do DOFE otrzymają zestawy promocyjnych materiałów. Będą to m.in. koszulki, balony czy torby materiałowe. Szczegółowy regulamin akcji dostępny jest na stronie Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.